Dorma / Variflex

Dorma / Variflex

Modern mekânlar insanlara yüksek yaşam kalitesi sunmalıdır. DORMA Hüppe Variflex hareketli bölme duvarları size bunun için gerekli koşulları yaratmaktadır. Farklı türde ve farklı amaçlar için mekânlar, gerektiğinde kolayca bölünebilir, küçültülebilir, büyütülebilir, oranlarında değişiklik yapılabilir ve böylece değişken kullanıcı sayısına göre küçük bir toplantı odasından büyük bir fuar holüne kadar seçeneklere uyarlanabilir.

Yüksek etkili ses yalıtımı sayesinde kullanıcılar yan yana bulunan odalarda eş zamanlı etkinlikleri birbirlerini rahatsız etmeden gerçekleştirebilirler. Bu esneklik, çok sayıda yüzey çeşidi vasıtasıyla çarpıcı bir estetiğin damgasını vurduğu özel bir atmosferi mümkün kılar. Böylece DORMA Hüppe her müşteri için özel çözümü gerçekleştirirken, insanların iletişim kurdukları mekânlarda kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır.

Variflex’i “ses yalıtımlı hareketli bölme duvar sistemi” olarak çok özel kılan unsur, iddialı teknolojisidir. Bu teknolojinin üstünlüğünü sağlayanlar da birbirine mantıklı bir şekilde uyarlanmış çok sayıda zekice ayrıntıdır. Manuel ve yarı otomatik sistemi, 57dB’e varan ses yalıtım değeri, yangın güvenliği ile ilgili tüm gereksinimleri karşılayacak sertifikalara sahip olması, ürün tiplerindeki çeşitliliği ile sınırsız tasarım seçeneği oluşturarak tüm dünyada, otellerde, okullarda, ofis binalarında, konferans, eğitim ve toplantı salonları ile birçok prestijli projelerde alternatifsiz olarak kullanılmış ve kullanılmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

+90 352 232 79 11

info@karyayapi.com.tr