SKYFOLD

SKYFOLD

“Dikey katlanır hareketli bölme duvar” dünya lideri olarak, tasarım, performans, esneklik ve mükemmel ses yalıtımını birleştiren Skyfold ürün ailesiyle tanışın.

Hafif, elektronik ve kullanıcı dostu Skyfold ürünlerinin hepsi, endüstriyel standartların üzerine çıkan akustik özellikleriyle, dekoratif yüzeylere, talebe yönelik özelleştirme seçeneklerine ve minimum kullanıcı gücü ile çalışma prensibine sahiptir.

Dikey katlanır yapısı ile hacimleri bölmede benzersiz bir yol sağlayan Skyfold, tamamen otomatik işleyen sistemi ile tavan boşluğuna toplanır. Duvarlar, mükemmel akustik özelliklere sahip olmakla beraber, boya, vinil, kumaş, doğal ahşap, laminat ve cam gibi yüzeylerle çeşitlenir. Konferans, eğitim, sergi ve balo salonları, kongre merkezleri, spor salonları ve otel gibi mekânlarda esnek kullanım olanaklarıyla hayatınızı kolaylaştırır.

“Classic” ve “ Zenith” serileriyle yüksek akustik gücünü ortaya koyan skyfold, “Mirage” serisi ile iç uygulamalardaki şeffaflığı sağlayarak hacimleri bölümlere ayırırken, ışığın mekanın her bölgesine ulaşmasına olanak tanımaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

+90 352 232 79 11

info@karyayapi.com.tr